MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13647040

nr 1364 7040

Skåp

Barock, 1700-tal. Bredd: 150, djup: 53 cm, höjd: 243 cm, nyckel

Utrop:

8.000 kr

Såld:

8.200 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:04:15

  • Klassiska
  • 30 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.